Hatthylla 1900-talets första hälft

636031

HATTHYLLA, 1900-talets första hälft, vitmetall, 11 krokar, längd ca 122 cm

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Budhistorik (23 bud)
4822547
1 800
4823022
1 700
4822547
1 600
4823021
4822547
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.