Peter Hvidt & Orla Mölgaard-Nielsen soffbord

Föregående | Översikt | Nästa

635933

PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD-NIELSEN, soffbord, France & son, Danmark, 1950-tal, stomme i massiv riopalisander, utragbar skiva på ena kortsidan i svart formica, ändsidor med fasad kant, etikettmärkt, höjd ca 50, 120x55 cm

CITES-intyg för riopalisander medföljer

Genomgående spricka på toppskiva samt mindre repor, fuktring

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

635933 - Peter Hvidt & Orla Mölgaard-Nielsen soffbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
4833241
15 500
4835667
15 000
4833241
12 000
4833238
11 500
4833097
8 200

15 timmar 23 minuter kvar
Avslutas 2019-04-20
18:36   (19:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.