Soffbord Josef Frank modellnummer 2139

635883

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, ben och sarg i valnöt, brännmärkt Josef Frank, höjd ca 50, diameter ca 120 cm

Skiva med repor, fuktfläck
Sarg med skada

Möbler, Soffbord, sidobord, Design, Selected

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (31 bud)
4837222
29 000
4837227
29 000
4837222
28 000
4837200
27 000
4837206
27 000

Slutpris SEK:
29 000
2 920 EUR, 3 318 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.