Edlef Ter Haar Romeny oljemålning

635787

EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017), "Två klot", signerad och daterad Romeny -65, olja på duk, ca 57x98 cm

Fack 46

Budhistorik (37 bud)
4833696
5 200
4833693
5 000
4833688
4 800
4833680
4 600
4833677
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.