Bror Marklund skulptur

Föregående | Översikt | Nästa

635757

BROR MARKLUND (1907-1977): Sittande pojke, monogramsignerad B.M.och daterad 1936, numrerad 2/3, gjutarmärkt Rosengren Limhamn, brons, höjd ca 60 cm, ca 50x34 cm

Konst, Skulpturer

Rum 11

635757 - Bror Marklund skulptur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bror Marklund skulptur

Budhistorik (10 bud)
4827508
11 500
4834451
11 000
4827508
10 500
4821237
10 000
4820754
550

1 dag kvar
Avslutas 2019-04-21
19:24   (20:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.