Poul Kjaerholm PK40 bordsunderrede

635747

POUL KJAERHOLM, PK40, underrede till bord, borstat plattstål, kallstämplat Poul Kjaerholm, etikettmärkt Fritz Hansen 1985, höjd ca 62, 72x72 cm

Bruksslitage, viss korrosion, monteringsskruvar saknas

Möbler, Övriga möbler, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (44 bud)
4833523
12 500
4833536
12 000
4833523
11 500
4833535
11 000
4833523
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.