Lena Cronqvist, Ljunghed, Kalvö

635550

LENA CRONQVIST; född 1938, 'Dimman lättar',
Signerad och daterad Lena Cronqvist 1971. Olja på duk, 35 x 38 cm.

PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås, utst. nr. 39, kat.nr. 28, verso Galleriets pappersetikett

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4833321
27 000
4833316
26 000
4832631
25 000
4833295
25 000
4832631
22 000

Slutpris SEK:
27 000
2 606 EUR, 2 959 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.