Taklykta

635486

TAKLYKTA, 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 41 cm

PROVENIENS: Vandrarhemmet Den röda båten Mälaren

Nautica/Technica, Belysning, Taklampor, Samlingar

Rum 7, Hylla 10

Taklykta

Budhistorik (41 bud)
4834077
7 200
4834073
7 000
4834070
6 800
4834072
6 600
4834070
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.