Alf Svensson stol

635120

ALF SVENSSON, "TeVe", fåtölj, Studio, Ljungs Industrier, 1950-tal, betsad bok, stoppad och med textil klädsel, märkt med metalletikett, sitthöjd ca 38 cm

Repor, märken, slitage, något ostabil

Möbler, Stolar

Rum 12

Alf Svensson stol

Budhistorik (33 bud)
4835674
4 200
4835682
4 200
4835674
4835007
3 800
4835671
3 800

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.