Hörsalsstolar

635026

HÖRSALSSTOLAR, 1 par, gjutjärn samt mahogny, sekelskiftet 1900, England, nedfällbar sits, klädsel i sammet, sitthöjd ca

Slitage, repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Hörsalsstolar

Budhistorik (22 bud)
4826503
4 200
4826514
4826503
3 800
4826513
3 600
4826503
3 400

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.