Anshelm dahl

635004

ANSHELM DAHL (1897-1964): Sommarlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 58x94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Anshelm dahl

Budhistorik (8 bud)
4825516
600
4825397
550
4825336
500
4819460
450
4817901

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.