Matbord

634971

MATBORD, 1900-talets andra häflt, skiva fanerat i valnöt, benställning i krom, höjd ca 74, 196x106 cm

Bruksslitage, medföljer srkuvar

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord

Budhistorik (33 bud)
4826575
7 000
4826573
6 800
4826559
6 600
4826568
6 600
4826559
6 400

Slutpris SEK:
7 000
687 EUR, 763 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.