Oidentifierad Konstnär, kopia efter Rembrandt

634934

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efter Rembrandt Harmensz van Rijn, "The Prodigal Son in the Brothel", självporträtt föreställande Rembrandt och hustrun Saskia, orginalet i Gemäldegalerie Alte Meister, Dresden, Tyskland, olja på duk, ca 88x69 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Budhistorik (26 bud)
4827226
4826876
2 400
4826873
4819256
1 800
4819255
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.