Bambufåtöljer

634932

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i formböjd bambu och rotting, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Diverse

Rum 12

Bambufåtöljer

Budhistorik (35 bud)
4827128
5 600
4827123
5 400
4827113
5 200
4827118
5 000
4827113
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.