Finn Juhl matbord 60-tal

634917

FINN JUHL, runt matbord med två iläggsskivor, teak, 1960-tal, diameter 125 cm, höjd 71 cm, iläggsskivor 54,5 cm/st

Bruksslitage, skivan med vattenfläck, utdragsmedarna tröga

Möbler, Matbord

Drottninggatan 36, Malmö

Finn Juhl matbord 60-tal

Budhistorik (85 bud)
4827806
64 000
4827799
62 000
4827797
60 000
4827794
58 000
4827790
56 000

Slutpris SEK:
64 000
6 176 EUR, 7 014 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.