Linea Veam stolar

634883

LINEA VEAM, karmstolar, 5 st + 1 stol utan karmar, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar i förkromade stålrör, sitsar, ryggstöd och armlän i svart läder, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Linea Veam stolar

Budhistorik (37 bud)
4828193
11 000
4828137
10 500
4828110
10 000
4827978
9 800
4828109
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.