Spegel med konsolbord

634823

SPEGEL med konsolbord, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, dekor av gripar, spegelns mått ca 157x72, bordets höjd 75 cm

Slitage

Speglar

Rum 17

Spegel med konsolbord

Budhistorik (23 bud)
4810658
4828082
4810658
1 900
4816982
1 800
4810658
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.