Carl Malmsten Lilla Åland

634819

CARL MALMSTEN, stolar, 1 par, karmstolar 1 par, "Lilla Åland", brännstämplade, massiv björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 17

Carl Malmsten Lilla Åland

Budhistorik (34 bud)
4826609
9 200
4826599
9 000
4826608
9 000
4826599
8 600
4826591
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.