Kjerstin Halden oljemålning

634799

KJERSTIN HALDEN (född 1925): Stilleben med växter, signerad Halden, olja på duk, ca 65x97 cm

Tavelvagn 2

Kjerstin Halden oljemålning

Budhistorik (55 bud)
4830564
7 600
4830675
7 400
4830564
7 200
4830673
7 000
4830564
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.