Murano Barovier & Toso skulptur

634616

BAROVIER & TOSO, skulptur, glas, Italien, 1950/60-tal, Murano, i form av fågel, underfång i guld, signerad, höjd 13, längd 20 cm

Glas, Konstglas

Monter 12

Budhistorik (16 bud)
4826660
1 300
4826101
4825566
4821111
4821110
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.