Axel Sjöberg oljemålning

634535

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv av potatis skörd, signerad Axel Sjöberg, daterad 1905, olja på duk, ca 90x125 cm

Krackelyr

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 2

Axel Sjöberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4828830
23 000
4828827
22 000
4828827
16 500
4828704
16 000
4828487
15 000

Slutpris SEK:
23 000
2 258 EUR, 2 507 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.