Johan Tirén oljemålning

634526

JOHAN TIRÉN (1853-1911): Motiv av jägaren i skog med hund, signerad, olja på duk, ca 73x103 cm

Några mindre fläckar

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 2

Johan Tirén oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4805447
14 500
4805444
12 500
4804761

Slutpris SEK:
14 500
1 423 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.