Jörgen Zetterquist oljemålning

634366

JÖRGEN ZETTERQUIST (1928-2013), köksinteriör, signerad och daterad Jörgen Zetterquist -71, olja på duk, ca 90x70 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (26 bud)
4826583
4822174
4826539
4822174
1 900
4826303
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.