Sminkbord Luxus

634333

SMINKBORD, Luxus, ek, fem sektioner med sammanlagt 7 lådor, en sektion höjd ca 25 cm, 37x26 och fyra sektioner ca höjd 12 cm, 37x26 cm, spegel ca 37,5 x 122,5 cm och två gavlar total höjd 78 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sminkbord Luxus

Budhistorik (23 bud)
4826696
7 200
4826695
7 000
4826695
6 600
4826444
6 400
4826444
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.