Karl Enock Ohlsson oljemålning

634047

KARL ENOCK OHLSSON (1889-1958): Landskap, signerad och daterad Karl Enock Ohlsson -39, olja på duk, ca 81x109 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik

2019-04-16 kl 10:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.