Knut Norman oljemålning

634046

KNUT NORMAN (1896-1977): Motiv från Venedig, signerad Knut Norman, olja på duk, ca 45x60 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Knut Norman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4819791
2019-04-14 10:39:03

2019-04-16 kl 10:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.