Skrivbord rokokostil

633842

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, lådor i sargen, höjd ca 84, 164x80 cm

Fanérskador, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (25 bud)
4830832
2 400
4810469
1 900
4810361
1 800
4809073
1 700
4807510
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.