Halsband broscher hängen emalj och silver

633741

HALSBAND, BROSCHER, 4 st, HÄNGEN, 2 st, silver, bl a olikfärgad emaljdekor, en brosch stämplad Atelier Borgila, Stockholm 1944, ett hänge jugend med opalimitationer, halsbandets längd 32 cm

Emaljskador, en brosch saknar nål

Guld/Smycken

Budhistorik (6 bud)
4823294
1 700
4826288
1 600
4823294
4813270
950
4810727
550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.