Huvud brons

631710

SKULPTUR, Gösta Ekman d.ä, 1900-talets första hälft, brons, signerad Merning(?), Axelsson eftr fud, sockel beklädd i plysch, höjd inklusive sockel

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Konst, Skulpturer, Tema

Rum 2

Huvud brons

Budhistorik (71 bud)
4826266
16 500
4826976
16 000
4826266
15 500
4826964
15 000
4826266
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.