Teateraffischer Vasateatern

631619

TEATERAFFISCHER, 2 st, "Spanska Flugan", efter Lennart Jirlow, "Charley´s Tant", off set, ca 100x70 respektive 51x86 cm, ramade

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Hanteringsslitage, nålmärken

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Teateraffischer Vasateatern

Budhistorik (32 bud)
4826526
3 200
4826524
4826476
2 800
4826523
2 800
4826476
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.