Spegel Vasateatern

631285

SPEGEL, sekelskifte 1800/1900, förgylld, dekor av bl.a. äggstav ca 212x86 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Skador, slitage

Speglar, Tema

Spegel Vasateatern

Budhistorik (62 bud)
4827889
11 500
4827887
11 000
4827884
10 500
4827886
10 000
4827884
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.