Teatersäte Vasateatern

631105

TEATERSÄTE, omkring 1900-talets mitt, 2-sitsigt, sidostycken och karmar i mörkbetsat lövträ, sits och rygg klädda i mörkt röd plysch, fällbara sitsar, numrerade med rad- och stolsnummer, sitthöjd ca 45, längd 120 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Slitage

Endast exempelbilder, för mer noggrann konditionsrapport bör föremålen observeras på plats. Variationer kan förekomma

Möbler, Övriga möbler, Tema

Teatersäte Vasateatern

Budhistorik (11 bud)
4826411
850
4825643
4825643
650
4825833
600
4825643
550

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.