Teatersäte Vasateatern

631093

TEATERSÄTE, omkring 1900-talets mitt, 2-sitsigt, sidostycken och karmar i mörkbetsat lövträ, sits och rygg klädda i mörkt röd plysch, fällbara sitsar, numrerade med rad- och stolsnummer, sitthöjd ca 45, längd 120 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Slitage Endast exempelbilder, för mer noggrann konditionsrapport bör föremålen observeras på plats. Variationer kan förekomma

Möbler, Övriga möbler, Tema

Teatersäte Vasateatern

Budhistorik (6 bud)
4807187
4823917
4807187
450
4809267
4807187

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.