Cafébord Vasateatern

630732

CAFÉBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat gjutjärn, rund skiva på pelarfot, undertill märkt Apotekarnes mineralvatten AB, höjd 78, diameter 56 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Senare bemålning, färgbortfall

Endast exempelbilder, för mer noggrann konditionsrapport bör föremålen observeras på plats. Variationer kan förekomma

Möbler, Soffbord, sidobord, Tema

Cafébord Vasateatern

Budhistorik (14 bud)
4826294
1 400
4826612
1 300
4826294
4821642
4826261

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.