Jarkko Roth skulptur

630314

JARKKO ROTH (1943-) Former, signerad, marmor, 37x44 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Jarkko Roth skulptur

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4823986
4820622
740
4816326
600
4805732
500

Slutpris EUR:
8 290 SEK, 909 USD
Utropspris EUR:
1 200-1 500