Seppo Pohjonen oljemålning

624043

SEPPO POHJONEN, "Öppen och sluten", signerad samt daterad -88, akryl på duk, 125x75 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Södra kajen 14, Helsingfors

Seppo Pohjonen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4822464
2019-04-15 07:35:35
100

2019-04-15 kl 15:36
Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
2 000-2 200