Lars Lerin

626627

LARS LERIN (född 1954): ''Vattentorn'', signerad och daterad Lars Lerin, gouache, ca 30x41 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Lerin

Budhistorik (22 bud)
4755110
29 000
4755107
28 000
4755032
27 000
4754940
26 000
4748931
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 799 EUR, 3 178 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.