Lars Lerin

Föregående | Översikt | Nästa

626627

LARS LERIN (född 1954): ''Vattentorn'', signerad och daterad Lars Lerin, gouache, ca 30x41 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

626627 - Lars Lerin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lars Lerin

Budhistorik (18 bud)
4748931
25 000
4748927
24 000
4738535
23 000
4738010
22 000
4735629
21 000

7 timmar 43 minuter kvar
Avslutas 2019-03-22
16:38   (17:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.