Pablo Picasso Färglitografi

626275

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Danseuse naine", ur "Barcelona suite", färgoffset, 1966, efter Pablo Picasso, signerad med blyerts samt numrerad 30/60, utgiven av Museo Picasso, Barcelona, bladstorlek ca 75,5x55 cm

fläck ovan motiv samt smärre fläckar längs höger bladkant

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pablo Picasso Färglitografi

Budhistorik (10 bud)
4751943
24 000
4744351
23 000
4744350
22 000
4743298
21 000
4736445
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.