Roberto Matta 16 st litografier

625525

ROBERTO MATTA (1911-2002) 16 st litografier, samma motiv, oinramade, signerade, numrerade, bladstorlek 54x76 cm

smärre defekter

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (36 bud)
Bud EUR
4744992
4744990
1 450
4744990
1 400
4744986
1 350
4744986
1 300

Slutpris EUR:
15 280 SEK, 1 665 USD
Utropspris EUR: