Roberto Matta 19 st litografier

625520

ROBERTO MATTA (1911-2002) 19 st litografier, samma motiv, oinramade, signerade samt numrerade, bladstorlek 54x75 cm

små defekter

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (27 bud)
Bud EUR
4723149
1 150
4746403
4723149
1 050
4746401
4723149
980

Slutpris EUR:
1 150
11 917 SEK, 1 306 USD
Utropspris EUR:
600