Bert-Håge Häverö Stockholms slott

625256

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): motiv Stockholms slott, signerad Bert Håge Häverö, numrerad EA, färglitografi, ca tryckmått 44x33 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Nutida

Fack 7

Budhistorik (29 bud)
4732699
2 600
4740451
2 400
4732699
4740449
4732699
1 900

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.