Manolo Millares akvarell

625159

MANOLO MILLARES (Spanien, 1926-1972): Komposition, signerad Millares, akvarell på papper, ca 23,5x31 cm

PROVENIENS: Privat samling, Lund

Drottninggatan 36, Malmö

Manolo Millares akvarell

Budhistorik (58 bud)
4745018
94 000
4745013
92 000
4745011
90 000
4745009
88 000
4745010
88 000

Slutpris SEK:
94 000
9 071 EUR, 10 302 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.