Byst föreställande Marie Antionette

624936

BYST, 1900-tal, föreställande Marie Antionette, bemålad gips, museikopia, i botten märkt, Musèe du Louvre, ateliers Moulage, höjd ca 85 cm

Mindre skador/nagg

Konst, Skulpturer, Diverse

Kundcenter

Budhistorik (69 bud)
4741267
21 000
4741264
20 000
4741265
20 000
4741264
19 500
4741260
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.