Josef Frank soffa Svenskt Tenn

624718

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modell 703, klädsel gultextil, klotformade fötter, längd ca 193, sitthöjd 42 cm

Tyg med skador, slitage och fläckar

Möbler, Soffor, Design, Svenskt Tenn

Rum 12

Budhistorik (7 bud)
4732418
3 400
4727229
3 200
4723071
4723067
2 600
4723065

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.