Pianolampa

624693

PIANOLAMPA, 1900-talets första hälft, Danmark, med byst av Beethoven, ledad arm, märkt GV0901,
höjd ca 16 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Pianolampa

Budhistorik (18 bud)
4732279
1 800
4732005
1 700
4717445
1 600
4714716
4717442
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.