Skrivbord

624525

SKRIVBORD, alm, 1950-tal, 4 lådor i sarg, höjd ca 74, 65x74 cm. Nyckel finns.

Slitage, fanerskador, retuscheringar.

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 14

Skrivbord

Budhistorik (39 bud)
4735122
6 400
4735118
6 200
4735121
6 000
4735118
5 800
4735115
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.