Eames stolar

624505

RAY & CHARLES EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stolar, 3 st, Vitra, benställning i förkromat stål, sits i polypropylen, i etikettmärkta samt. stämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm

Minimalt slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 11

Eames stolar

Budhistorik (18 bud)
4729709
4722226
3 800
4729708
3 800
4722226
3 600
4729706
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.