Sängbord

624454

SÄNGBORD, 1 par, vitmålade, 1900-talets slut, höjd ca 54, 35x42 cm

Bruksslitage, flagnad färg, vattenskadat, lådor med fläckar och smuts

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Sängbord

Budhistorik (8 bud)
4730097
650
4728493
600
4726241
550
4724597
500
4723674
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.