Snusflaskor Kina

624410

SNUSFLASKOR, 14 st., porslin samt sten, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor, höjd ca 6-9 cm

Nagg, slitage, sprickor, vissa saknar propp

Orientaliskt, Porslin

Monter 13

Snusflaskor Kina

Budhistorik (36 bud)
4737518
4 400
4736928
4 200
4737511
4 200
4736928
4733754
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.