Jean Rosengren oljemålning

624343

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Kustvy, signerad J Rosengren, olja på duk, ca 66x100 cm

Rum 9

Jean Rosengren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4721803
2019-03-11 19:22:32

2019-03-15 kl 10:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.